W weekend rocznik 2004 gra dwa razy

• autor: pilkarskienadzieje, 2014-06-13 10:38

Pracowity weekend zaplanował dla swoich podopiecznych trener rocznika 2004 Grzegorz Wcisło. W sobotę jedna grupa uda się do Pustyni na Ligę Orlika, natomiast druga grupa w niedzielę pojedzie do Rzeszowa na turniej zorganizowany przez tamtejszy klub Grunwald Budziwój. Poniżej składy:

Sobota, wyjazd do Pustyni godz.9:00 stacja Orlen
skład: Kasprzak W.,Miśtura K.,Gargała W.,Jankowski M.,Chmura I.,Rogóż K.,Olszewski J.,Surdej M.,Pyzikiewicz K.,Sokołowski S.,Strugała K.,Piątek S.,
Żala J.,Połeć P.

Zabieramy dres lub ortalion, buty piłkarskie na trawę, ochraniacze, jedzenie, picie.

Niedziela, wyjazd do Budziwoja godz.8:00 stacja Orlen, godz.8:15 pod Orzechem na Smoczce
skład: Szczur Ka.,Szczur Ko.,Bawoł T.,Ogiba B.,Tabor M.,Gacek M.,Maziarz K.,Szymański M.,Klamka K.,Śledziona P.,Kilian G.,Bauer K.