Tarnobrzeskie granie roczników 2006 i 2007

• autor: pilkarskienadzieje, 2014-06-01 17:38

Na zaproszenie Siarki udały się w piątek i w sobotę do Tarnobrzega roczniki 2006 i 2007 AP Piłkarskie Nadzieje, aby rozegrać trójmecz z gospodarzami oraz AP Stalowa Wola. Super przygotowany mini turniej, gdzie każdy zespół wystawił do boju po dwie ekipy, które mogły rywalizować na super przygotowanych boiskach tarnobrzeskiego „Zwierzyńca”. Nasze Orły udały się w asyście trenerów  Dariusza Szadego, Lesława Jachowicza oraz trenera Pawła Mrozika. Poniżej kadra oraz wyniki:

Kadra turniejowa rocznika 2007: Dąbrowski Bartosz, Gancarz Jan, Jajkiewicz Piotr,Miłoś Igor, Szady Maksymilian, Jacek – Miranda Bartosz, Jackowski Patryk,Soboń Szymon, Indyk Jakub, Krakowski Oliwier, Rogóż Karol, Trojnar Jakub,Czuchra Karol, Szwaja Jan, Kusak Patryk, Zabrzyski Bartosz, Łałak Jakub, Sito Aleksander, Stawarz Kacper
rocznik 2006:

Wyniki rocznika 2007: APPN Mosir I- wygrał 3 mecze 1 przegrał APPN Mosir II- wygrał 2 mecze 1 remis i 1 porażka, oraz 2006: APPN - Siarka 4:0, APPN - Siarka B 4:0, APPN - AP Stalowa Wola 1:2, APPN B - Siarka 2:2, APPN B - Siarka B 1:0, APPN - AP Stalowa Wola 0:3

Po meczach organizatorzy nie zapomnieli o wszystkich dzieciach, zapewniając im mały poczęstunek i grill. Dziękujemy trenerom z Tarnobrzega oraz rodzicom za zaproszenie.