Pierwsza kolejka DLP

• autor: pilkarskienadzieje, 2014-05-12 12:02

Tuszymski „Orlik” był gospodarzem pierwszego turnieju w ramach rozgrywek Dziecięcej Ligi Powiatowej Akademii Piłkarskiej PIŁKARSKIE NADZIEJE. Organizatorzy do zmagań wyznaczyli po trzy drużyny w każdej z trzech kategorii wiekowej. I tak podczas sześciu godzin rywalizowało ze sobą około osiemdziesięcioro dzieci z trzech mieleckich gmin: Przecław, Wadowice Górne i Mielec. Wszystkie mecze stały na niezłym poziomie, a biorąc pod uwagę fakt, iż dla części dzieci był to pierwszy udział w rozgrywkach o stawkę można uznać, że na bardzo dobrym.

Po rozegraniu wszystkich meczy w trzech kategoriach wiekowych (2007-08, 2005, 2002-03) klasyfikacja pierwszego turnieju przedstawiała się następująco:

Mielec

Wadowice Górne

Tuszyma

Dziecięca Liga Powiatowa Piłkarskich Nadziei, to inicjatywa wspierana przez Starostwo Powiatowe w Mielcu, która na celu ma zaszczepienie nawyku uprawiania sportu u dzieci od najmłodszych lat niezależnie od tego czy mieszkają one w mieście czy też na wsi. Same rozgrywki służą także wzajemnej integracji dzieci w wieku szkolnym z całego Powiatu Mieleckiego. Patronat medialny nad wszystkimi zawodami obiął Tygodnik Regionalny Korso oraz Radio Leliwa.

Lista dzieci grających w turnieju: Miłoś Igor, Dąbrowski Bartek, Krakowski Oliwer, Jajkiewicz Piotr, Sito Aleksander, Robak Kamil, Jackowski Patryk, Stawarz Kacper, Furmański Kacper, Łałak Kuba, Bartosz Jacek-Miranda, Piękoś Aleksander, Purski Oliwer, Gancarz Jan, Szwaja Jan, Kwiatkowski Kamil, Misiak Kacper, Cyganowski Kacper, Stec Jakub, O'Hara Jakub, Markowski Paweł, Cyganowska Oliwia, Jurkowski Witkor, Kubicki Eryk, Kubicki Kacper, Ogiba Adrian, Markowski Mateusz, Sobczak Marcel, Pszeniczny Karol, Kozak Kacper, Sztuka Dawid, Szumełda Rafał, Chmura Jakub, Mrozowski Kamil, Robak Kamil, Lolo Adam, Kowalski Kuba, Lolo Dawid, Warzecha Kamil, Betlej Michał, Gawryś Szymon, Kużdżał Adrian, Siedlecki Paweł, Zieliński Seweryn,   Wilaszek Dominik, Strzelczyk Klaudiusz, Czachor Paweł, Hebda Dawid, Janora Norbert, Lip Sebastian, Maciuła Marcin, Pacholczak Łukasz, Wojtaszek Sebastian, Madej Patryk, Haracz Faustyna, Majka Mikołaj, Muniak Michał, Najuch Maksymilian, Paszko Dominik, Piechota Maciej, Sędłak Patryk, Dzieło Joanna, Kurgan Artur, Strzelczyk Zuzanna, Wilk Rafał, Janora Patryk, Tokarz Michał