Sparing rocznika 2003 z Igloopolem na remis

• autor: pilkarskienadzieje, 2014-03-22 16:46

Po raz drugi tej wiosny chłopcy z rocznika 2003 na co dzień trenujący w AP PIŁKARSKIE NADZIEJE rozegrali mecz kontrolny. Tym razem podopieczni trenera Pawła Mrozika udali się do Dębicy, aby zmierzyć się z rówieśnikami popularnych Morsów - Igloopolem Dębica.
Po bardzo dobrej grze z wymagającym rywalem padł wynik remisowy 2:2, choć Mielczanie prowadzili już 2:0.
Tuż po ostatnim gwizdku sędziego młodzi zawodnicy obu ekip mieli okazje wyprowadzić swoich starszych kolegów na mecz ligowy w którym Igloopol podejmował Brzostowiankę.
Dla podopiecznych trenera Mrozika niewątpliwie był to bardzo pożyteczny sprawdzian przed zbliżającymi się rozgrywkami ligowymi zarówno w Podkarpackiej Lidze Orlika jaki i Dębickiej Lidze Młodzików.

Kadra: J.Chmura, W.Jachorek- E.Kubicki, M.Markowski, K.Kubicki, J.Koza, J.Gera, P.Miłoś, K.Kozak, A.Ogiba, J.Strycharz, D. Sztuka (2xGOL!)