Festiwal dla Piłkarskich Nadziei

• autor: pilkarskienadzieje, 2014-03-16 18:21

Po raz kolejny w tym sezonie halowym AP Piłkarskie Nadzieje zorganizowała turniej w mocnej ogólnopolskiej obsadzie. Na Solskiego tym razem do rywalizacji stanęło dziewięć ekip, łącznie ponad 130 dzieci z rocznika 2007 i młodszych. Gospodarze do boju wystawili aż trzy drużyny (pomarańczową, czarna i szarą), a oprócz nich wystąpiły ekipy: Sandecji Nowy Sącz, Siarki Tarnobrzeg, Igloopolu Dębica, Szesnastki Przemyśl, F.A. Wojnicz i Baszty Rytwiany.

Rozgrywki prowadzone były systemem „każdy z każdym”, a założeniem organizatorów było nagrodzenie każdego uczestnika. Nie prowadzono klasyfikacji, a zwycięzcami turnieju zostali wszyscy mali piłkarze i piłkarki. Z kronikarskiego obowiązku należy wspomnieć że sportową rywalizację zdominowali podopieczni trenera Dariusza Szadego, drużyna pomarańczowa AP Piłkarskie Nadzieje, która to wygrała siedem z ośmiu gier. Nie wiele gorzej zaprezentowali się mali zawodnicy Igloopolu Dębica, czy Sandecji Nowy Sącz.

Organizatorzy pragną podziękować firmie CarSit, dyrekcji MOSiR Mielec na czele z panem dyrektorem Zygmuntem Kołodziejem oraz rodzicom małych sportowców bez których pomocy i zaangażowania ta impreza nie miała by takiego rozmachu.

Złote medale uczestnikom zmagań wręczali państwo Maria i Wiesław Bożek z firmy ZM WB.

Kadra AP Piłkarskie Nadzieje: Miłoś Igor, Dąbrowski Bartosz, Rogóż Karol, Szady Maks, Krakowski Oliwier, Zabrzyski Bartosz, Jajkiewicz Piotr, Pruski Oliwier, Czuchra Karol, Roczniak Marcin, Łałak Jakub, Szady Nikodem, Jackowski Patryk, Stawarz Kacper, Sito Aleksander, Furmański Kacper, Kusak Patryk, Jacek-Miranda Bartosz, Demski Kacper, Gąska Jan, Hyjek Karol, Soboń Szymon, Trojnar Jakub, Burek Arkadiusz, Ziobroń Jakub, Parkosz Norbert, Czachor Mateusz, Czachor Radosław, Motyl Oliwia, Sorys Oliwier, Piekarski Przemek, Furdyna Jakub, Rakoczy Igor, Ielo Michele