Rocznik 2007 bezkonkurencyjny w Jaśle

• autor: pilkarskienadzieje, 2014-01-18 19:16

Pierwsze miejsce z kompletem siedmiu zwycięstw zajęła drużyna trenerów Dariusza Szadego i Bogdana Mokrzyckiego – rocznik 2007, podczas rozgrywanego w Jaśle „Ogólnopolskiego Turnieju O Puchar Jasła”. W pokonanym polu młodzi piłkarze z Mielca zostawili min. Sandecję Nowy Sącz, Igloopol Dębica, UKS 6 Jasło czy Dunajec Nowy Sącz. Tytuł „króla strzelców” w imprezie zdobył Bartek Dąbrowski z Piłkarskich Nadziei...

APPN 2007: Blicharz Filip, Kogut Eryk, Nobari Oskar, Krakowski Oliwier, Dąbrowski Bartosz, Stawarz Kacper, Purski Oliwier, Zabrzyski Bartosz, Jajkiewicz Piotr, Sito Aleksander, Sołek Alan, Łałak Jakub, Demski Kacper, Kusak Patryk, Wacławik Szymon, Soboń Szymon, Szady Maksymilian, Żak Oskar, Jackowski Patryk oraz trenerzy Dariusz Szady i Bogdan Mokrzycki