Rocznik 2004 zagra o Puchar Prezesa Podkarpackiego ZPN

• autor: pilkarskienadzieje, 2014-01-02 19:50

Już 19 stycznia Nasza Akademia zorganizuje bardzo prestiżowy turniej w mocnej międzynarodowej obsadzie. Patronem imprezy, w której rywalizować będą drużyny rocznika 2004 będzie Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, Pan Kazimierz Greń, a zagrają w niej oprócz gospodarzy ekipy z Łotwy, Ukrainy oraz Lubelszczyzny, Małopolski, Świętokrzyskiego i Podkarpacia. Z drużyn z naszego regionu udział zapowiedziały najmocniejsze zespoły z Igloopolem Dębica i Beniaminkiem Krosno na czele.

Pełna obsada turnieju „O Puchar Prezesa Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, Pana Kazimierza Grenia”: FC Jurmala (Łotwa), Adrenalina Łuck (Ukraina), Tomasovia Tomaszów Lubelski, Dunajec Nowy Sącz, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Niedźwiadek Chełm, Igloopol Dębica, Soccer Ropczyce, Ziomki Rzeszów, Football Academy Rzeszów, Kolbuszowianka Kolbuszowa.

Dzień wcześniej podopieczni trenera Grzegorza Wcisło zagrają w równie silnie obsadzonym turnieju ORZECH CUP`14, który odbędzie się w Cmolasie. Rywalami PIŁKARSKICH NADZIEI będą Korona Kielce, FC Jurmala, Adrenalina Łuck, WAPN Warszawa, Beniaminek Krosno, Tomasovia oraz Kolbuszowianka.

Foto: PAP/Bartłomiej Zborowski