Rocznik 2003 w środku stawki na turnieju w Tarnowie

• autor: pilkarskienadzieje, 2013-11-30 17:34

W środku stawki, w gronie dziesięciu ekip uplasowali się podopieczni trenera Pawła Mrozika na turnieju "O Czarną Jaskółkę" rozegranym w Tarnowie. Zmagania grupowe nasi zakończyli na trzeciej pozycji minimalnie ustępując Glinikowi Gorlice, pierwsze miejsce w grupie zajęła Sandecja Nowy Sącz i to ona z gorliczanami awansowała do gier o miejsca I-IV. Mielczanie wyprzedzili natomiast Unię Tarnów i Ziomki Rzeszów...

W rywalizacji o miejsca 5-8 nasi zremisowali z Koroną Kielce i ulegli DAPowi Dębica ostatecznie plasując się na szóstym miejscu, wyprzedzając min. Koronę Kielce. Turniej bezapelacyjnie wygrała ekipa Sandecji Nowy Sącz, przed Glinikiem i BKS Lublin.

Nasi zagrali w składzie: J.Chmura, M.Krycia, P.Miłoś, A.Ogiba, D.Sztuka, M.Markowski, K.Pszeniczny, J.Strycharz, J.Gera, E.Kubicki, K.Kubicki, D.Zabrzeński, K.Kozak, J.Koza