Orzech Cup`13 za nami ;-)

• autor: pilkarskienadzieje, 2013-11-18 12:45

W niedzielę 17 listopada Nasza Akademia była gospodarzem szóstego Międzynarodowego Turnieju ORZECH CUP`13. W turnieju zagrało 12 ekip min. łotewska FK Baltika Ryga.
Po dziesięciu godzinach zmagań zwycięsko w turnieju zapewniła sobie ekipa Korony Kielce, która w finale pokonała dopiero po serii rzutów karnych Resovię. Kolejne miejsca w klasyfikacji końcowej zajęły: Igloopol Dębica, Wisła Kraków, Tarnovia, FK Baltica Ryga, Piłkarskie Nadzieje MOSiR Mielec, UKS 6 Jasło, Ziomki Rzeszów, DAF Rzeszów, Orlik Ulanów, FA JArosław
Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Konstanty Denarczyk z Korony Kielca, najlepszym bramkarzem Edvards Sipicins z FK Baltika Ryga, a „królem strzelców” Dawid Sztuka z Piłkarskich Nadziei...

Wyróżnieni zawodnicy w poszczególnych ekipach: Artis Arksnis (Ryga), Bartek Kafel (Jasło), Patryk Posuszny (Jarosław), Jakub Nikolas (Orlik), Adrian Ogiba (Piłkarskie Nadzieje), Filip Mikrut (Resovia), Kacper Mazurkiewicz (Tarnovia), Krystian Maniecki (Igloopol), Jakub Lorek (Wiała), Konstanty Denarczyk (Korona), Mateusz Rejowski (Ziomki), Szymon Polak (DAF)

Wyniki AP Piłkarskie Nadzieje Mielec:
1:1 z Resovią
0:1 Wisłą Kraków
1:2 z Baltika Ryga
7:1 DAF Rzeszów
2:0 z FA Jarosław
2:0 z UKS 6 Jasło

AP Piłkarskie Nadzieje MOSiR Mielec: Sobczyk Kacper, Ogiba Adrian, Markowski Mateusz, Kubicki Kacper, Kubicki Eryk, Makuch Oskar, Zabrzeński Dominik, Sztuka Dawid, Szumełda Rafał, Pszeniczny Karol, Turkot Eryk, Kozak Kacper