Piąte miejsce rocznika 2004 w Nisku

• autor: pilkarskienadzieje, 2013-10-12 20:12

Piąte miejsce w gronie piętnastu ekip zajęli podopieczni trenera Dariusza Szadego w rozgrywanym w Nisku turnieju „Sokołek Cup 2013”. Zawodnicy AP PIŁKARSKIE NADZIEJE rozgrywki rozpoczęli od czterech meczów grupowych w których pokonali 2:1 Beniaminka Krosno i 1:0 Ekoball Sanok oraz zremisowali 2:2 z AP Stalowa Wola oraz 0:0 z gospodarzami imprezy, Sokołem Nisko. Wyniki te pozwoliły mielczanom na awans go czołowej ósemki turnieju FOTO...

Tam już zdobyli cztery punkty za zwycięstwo z drugą ekipa Ekoballa i remis z Sokołem, w pozostałych spotkaniach nasi musieli uznać wyższość Igloopolu Dębica, Stali Stalowa Wola oraz Beniaminka Krosno.

W klasyfikacji końcowej w pokonanym polu mielczanie pozostawili też dwie drużyny Stali Rzeszów, Stal Stalową Wolę II, Orlik Nowa Dęba, dwie drużyny AP Stalowa Wola, dwie drużyny Sokoła Nisko oraz drugie ekipy Baniaminka Krosno i Ekoball Sanok.

AP Piłkarskie Nadzieje: F.Topór, D.Kloc, T.Bawoł, J.Żala, K.Rogóż, K.Miśtura, M.Mazur, K.Łebek, J.Olszewski, M.Szymański, B.Ogiba, M.Jankowski