Kino zamiast turnieju

• autor: pilkarskienadzieje, 2013-06-23 19:05

Sporego psikusa sprawiła aura organizatorom turnieju PRZEDSZKOLAK CUP w Rzeszowie. Pół godziny przed planowanym rozpoczęciem rozgrywek nad stadionem miejsce miało oberwanie chmury, co uniemożliwiło grę ze względu na zbyt duże ryzyko kontuzji.

Trenerzy AP Piłkarskie Nadzieje postanowili zabrać swoich podopiecznych do pobliskiego kina Helios i wspólnie w ramach integracji zawodników z Mielca (Gryf i Smoczka), Radomyśla Wielkiego i Malinia obejrzeli bajkę "Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta"

Do Rzeszowa pojechali:

2007: B.Dąbrowski, O.Bielecki, J.Gancarz, Ł.Kurgan, K.Rogóż, R.Czachor, K.Hyjek, M.Szady, K.Czuchra, J.Trojnar oraz trener Dariusz Szady

2006: N.Przybek, M.Mróz, E.Mrozik, F.Lis, Ł.Pietras, Ł.Wilk, J.Wójcik, J.Chojecki, M.Bąk, I.Sztuka i trener Paweł Mrozik
J.Majewski, M.Gwizdak, S.Oleksiak, M.Jaldin Torrico, D.Trybulec, J.Cichoń, K.Wdowiarz, D.Jurkowski i trener Jacek Cyganowski