Graliśmy z najlepszymi, jesteśmy najlepsi

• autor: pilkarskienadzieje, 2013-06-17 12:45

W zeszły weekend  młodzi piłkarze i piłkarki rocznik 2004 z Akademii Piłkarskie Nadzieje MOSiRu Mielec, mieli okazje skonfrontować swoje umiejętności z najlepszymi klubami środkowej części Europy. Podopieczni trenerów Mrozika i Cyganowskiego udali się do węgierskiego Shombately na bardzo prestiżowy turniej, w którym zagrały min. mistrzowie swoich krajów: Austrii- Sturm Graz, Słowenii- Maribor NK, Słowacji- Slovan Bratysława, Rumunii- Cluj CFR i Węgier- Gyor....

Sam występ naszych piłkarzy, ku zaskoczeniu wszystkich stał na bardzo wysokim poziomie i był doskonałą promocją Mielca i całego Podkarpacia. Po zaciętych zwycięskich bojach z węgierską ekstraklasową  Tatabanya i Slovanem Bratysława, remisie z legendarnym Ferencvaros Budapest i porażce z Haladas oraz korzystnych rozszczygnięciach w pozostałych spotkaniach, dał mielczanom awans. Szczegóły wieczorem