Jedziemy do Szwecji, za koło podbiegunowe!!!

• autor: pilkarskienadzieje, 2013-06-29 17:04

Mimo krótkiego stażu na piłkarskim rynku, działalność i wyniki Akademii Piłkarskiej PIŁKARSKIE NADZIEJE z Mielca została dostrzeżona przez organizatorów największych europejskich festiwali piłkarskich. Dzięki szerokim kontaktom międzynarodowym, młodzi adepci futbolu z Mielca i okolic będą mogli zmierzyć się z ekipami z Argentyny, Peru, Nikaragui, Mongolii, Tajlandii, USA, Meksyku, Islandii, Danii, Rosji, Łotwy, Estonii, Finlandii, Niemiec, Norwegii, Litwy i Szwecji, podczas organizowanego na dalekiej szwedzkiej północy Międzynarodowego Turnieju Summer Games 2013, w którym wystąpi ponad 800 drużyn.
Mielczanie we współpracy ze stalowowolską Akademią Piłkarską PiKo  wystawią reprezentację w kategorii U-16.