Turniej na Słowacji - sprawy organizacyjne

• autor: pilkarskienadzieje, 2013-04-16 07:14

Poniżej kilka informacji dotyczących naszego wakacyjnego wyjazdu na międzynarodowy turniej do słowackiego Preszowa.

Wszystkie dzieci, które zadeklarowały udział zobowiązane są do posiadania aktualnego dowodu tożsamości (paszport lub dowód osobisty). Na dzień dzisiejszy pewny jest udział rocznika 2005. Zawodnikom z roczników 2004 i 2003 oraz ich rodzicom przypominamy, iż termin zgłoszeń mija 22 kwietnia. Dlatego też prosimy o podjęcie szybkiej decyzji. W razie braku zainteresowania, na turniej wyjadą tylko chłopcy w kategorii U-8. Poniżej lista osób zakwalifikowanych do wyjazdu:

ROCZNIK 2005

1.Krupa Kacper
2.Mrozik Eryk
3.Niemczura Olaf
4.Kwiatkowski  Kamil
5.Czajkowski Adrian
6.Mroczka Bartłomiej
7.Lewandowski Paweł
8.Misiak Kacper
9.Małek Aleksander
10.Lis Kacper