Wygrana w Dębicy i pracowita sobota

• autor: pilkarskienadzieje, 2013-03-02 17:07

Bardzo pracowicie spędzili dzisiejszą sobotę podopieczni Naszej Akademii.

Świetnie spisali się chłopcy z rocznika 2005, którzy wzięli udział w silnie obsadzonym turnieju w Dębicy organizowanym przez tamtejszy Igloopol. Podopieczni trenerów Mokrzyckiego i Cyganowskiego, wsparci przez dwóch zawodników trenujących, na co dzień w Wadowicach Górnych pod okiem trenera Pawła Mrozika w bardzo dobrym stylu  wygrali pierwsze miejsce w pokonanym polu pozostawiając takie ekipy jak Tarnovia, Dunajec Nowy Sącz, Igloopol Dębica, DAP Dębica. Nagrodę MVP dla najlepszego gracza turnieju trenerzy wszystkich dwunastu ekip przyznali naszemu zawodnikowi Kacprowi Cyganowskiemu.

W tym samym czasie...

60 chłopców z roczników 2002, 2003 i 2004 skorzystało z gościny Gimnazjum w Wadowicach Górnych, gdzie towarzysko zagrali z Akademią PiKo ze Stalowej Woli. Po trzygodzinnych zmaganiach rocznik 2002 zremisował 1:1, rocznik 2003 wygrał 13:1, a rocznik 2004 wygrał 6:1.

Wieczorem natomiast rocznik 2003 wziął udział w pokazowym treningu podczas konferencji szkoleniowej dla trenerów, która odbyła się przy okazji rozgrywanych w Mielcu, Mistrzostw Polski w futsalu U16.

Poniżej komplet wyników z turnieju w Dębicy:

2:1 z Tarnovią

2:3 z DAP Dębica
2:0 z UKS 6 Jasło
4:0 z Soccerem Ropczyce
3:0 z Igloopolem Dębica
1:0 w półfinale z Dunajcem Nowy Sącz
1:0 w finale z Tarnovią
Zagraliśmy w następującym składzie: Kwiatkowski- Lewandowski, Mroczka, Cyganowski, Niemczura, Kulpa, Stec, Kołacz, Misiak, Czajkowski

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.